Nacházíte se na: Úvodní strana » Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

1) PREDÁVAJÚCÍ A PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO OBCHODU HOBBYPREDAJNA.SK
2) OBJEDNÁVKA

3) DOPRAVA A PLATBA
3.1) STORNO VYKONANEJ OBJEDNÁVKY
4) FAKTÚRA - DAŇOVÝ DOKLAD ZA NÁKUP V INTERNETOVOM OBCHODE
HOBBYPREDAJNA.SK
5) ZÁRUČNÉ DOKLADY
6) OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
7) POPLATKY ZA TOVAR
8) ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

9) EET

1) PREDÁVAJÚCÍ A PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO OBCHODU
HOBBYPREDAJNA.SK

Igneus, s.r.o., Novostrašnická 46, 100 00 Praha 10, IČ 24737623, DIČ: CZ24737623 IČ DPH: SK4020296533 ,Česká republika
Obchodné podmienky sú platné od 1.11.2009 do doby vydania nových obchodných podmienok.

2) OBJEDNÁVKA

Kúpna zmluva, na základe ktorej je realizovaný predaj tovaru medzi predávajúcim a kupujúcim, vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné potvrdenie objednávky sa považuje potvrdenie emailom alebo telefónom. Potvrdenie emailom alebo telefónom nasleduje po prijatí elektronickej objednávky od kupujúceho Potvrdenie o prijatí objednávky do systému (kópia objednávky) nie je potvrdenie. Potvrdenie objednávky vykonáva predávajúci po overení dostupnosti a termínu dodania požadovaného tovaru uvedeného v objednávke.
Po potvrdení objednávky predávajúcim sa objednávka stáva záväznou pre obe strany, ak nedôjde zmluvnými stranami k porušeniu podmienok dohodnutých v čase potvrdenia objednávky. Za podstatné podmienky sa považuje predovšetkým presná špecifikácia tovaru uvedená v objednávke, počet objednaných ks, cena za tovar, cena dopravy, forma dopravy a predbežný termín doručenia. Tovar, ktorý je dostupný na sklade, je expedovaný do druhého dňa.

3) DOPRAVA A PLATBA

Možnosti úhrady objednávky a podmienky prepravy súčasťou obchodných podmienok. Nájdete ich v
samostatnej sekcii Doprava a Platba

3.1) STORNO VYKONANEJ OBJEDNÁVKY

Storno objednávky zo strany predávajúceho
Bez udania dôvodu - tovar bol vypredaný, tovar sa už nevyrába alebo sa výrazne zmenila cena predávajúceho.
Predajca má právo odstúpiť od zmluvy z dôvodu dlhodobej nedostupnosti, nemožnosti dodať tovar do určitého termínu, vypredania tovaru a zjavné chyby. Zjevnost chyby určuje rozdiel cien chybné a obvyklé. Cenou obvyklou sa rozumie podľa zákona o cenách cena zhodného alebo z hľadiska použitia porovnateľného alebo vzájomne zastupiteľného tovaru.  V týchto prípadoch bude predávajúci kontaktovať kupujúceho telefonicky alebo emailom a ponúkne podobný tovar v rovnakej cenovej relácii a kvalite, prípadne stornuje vykonanú objednávku. V prípade, že kupujúci za tovar zaplatil preddavok alebo celú výšku kúpnej ceny, bude, bude mu celá zaplatená suma po telefonickej dohode v čo najkratšom termíne prevedená na jeho účet alebo zaslaná poštovou poukážkou na adresu. (Celá suma bude kupujúcemu prevedená / poslaná najneskôr do 7 dní).

Storno objednávky zo strany kupujúceho
Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením zo strany predávajúceho telefonicky alebo emailom.
Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením. Po záväznom potvrdení objednávky len v prípade, že predávajúci nesplní dohodnuté podmienky dodania. V prípade stornovania potvrdenej objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto konaním. Predávajúci uplatní právo na úhradu škody hlavne v prípade nákupu tovaru "na objednávku", ktorý bolo nutné na želanie zákazníka zaobstarať alebo v prípade, že v súvislosti so zaistením tovaru došlo už k vynaloženiu preukázateľných nákladov, ako zbytočná doprava apod

Odstúpenie kupujúceho od kúpnej zmluvy *
Kupujucí
ako súkromná osoba má v súlade so zákonom možnosť odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. Ak sa takto rozhodnete kontaktujte nás písomne (emailom na info@hobbypredajna.sk), že žiadate o odstúpenie od kúpnej zmluvy. Uveďte číslo objednávky, dátum nákupu, variabilný a špecifický symbol.
Ak vám tovar už bol doručený a prevzali ste ho, kontaktujte nás podľa vyššie uvedeného a po dohode s obchodníkom tovar zabaľte a zašlite späť na našu adresu so všetkými dokladmi, ktoré ste s nákupom tovaru dostali. Adresa pre zaslanie:
Igneus, s.r.o., Novostrašnická 46, 100 00 Praha 10, , Česká republika. Tovar zasielajte doporučene a poistený (odporúčame poistiť na hodnotu vráteného tovaru), pretože neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zaslanie doporučene neznamená na DOBIERKU. Tovar zaslaný na dobierku nebude našimi pracovníkmi prevzatý.
Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme bankovým prevodom na Váš účet alebo poštovou poukážkou. V prípade zaslania na bankový účet bude suma za tovar zaslaná najneskôr do 14 dní po fyzickom prevzatí tovaru v sídle predávajúceho.  V prípade nedodania kompletného tovaru alebo tovaru, ktorý by inak odporoval vyššie uvedeným podmienkam sa termín zaslania peňazí presúva do doby dodania plnohodnotného tovaru.

Podľa zákona sme oprávnení účtovať kupujúcemu skutočné a zdokumentované náklady spojené s vrátením tovaru.
Kupujúci sa zaväzuje zaplatiť predávajúcemu storno poplatok zodpovedajúce stupňu opotrebenia objednaného tovaru v prípade vyexpedovania tovaru kupujúcemu, kedy kupujúci tovar prevezme a odstúpi od kúpnej zmluvy z dôvodu uplatnenia nároku na odstúpenie od zmluvy v súvislosti s uzavretou spotrebiteľskou zmluvou. V prípade že sa jedná o spotrebiteľskú zmluvu a sú splnené podmienky pre odstúpenie od zmluvy a tovar nemožno predať ako nový.
V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho späť alebo bude uschovaný v našom sídle za manipulačný poplatok vo výške 1% predajnej ceny tovaru za deň uschovanie.

4) FAKTÚRA - DAŇOVÝ DOKLAD ZA NÁKUP V INTERNETOVOM OBCHODE
HOBBYPREDAJNA.SK

Faktúru za nákup tovaru v internetovom obchode HOBBYPREDAJNA.SK neposielame so zásielkou, ale dodatočne po získaní potvrdenia od prepravnej spoločnosti, že zákazník tovar prevzal a zaplatil.
SPÔSOB ZASIELANIE A FORMA
Faktúru zasielame vo formáte. Pdf ako prílohu emailu. K otvoreniu faktúry vo formáte. Pdf môžete použiť program Akrobat reader - zdarma na stiahnutie tu.
Zasielanie faktúr v papierovej podobe - faktúry v papierovej podobe zasielame na žiadosť kupujúceho.

5) ZÁRUČNÉ DOKLADY

Ak výrobcom nebol dodaný k tovaru záručný doklad, slúži vydaná faktúra
HOBBYPREDAJNA.SK ako daňový doklad a zároveň ako hlavný záručný list.

6) OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Rešpektujeme vaše súkromie. Aby sme vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím a nebudú nikdy poskytnuté žiadnemu tretiemu subjektu.
Akékoľvek nakladanie s osobnými údajmi na
HOBBYPREDAJNA.SK sa riadi zákonom č 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov Českej republiky. Prevádzkovateľ internetového obchodu HOBBYPREDAJNA.SK firma Igneus,  s.r.o. je jediným vlastníkom informácií získaných na tomto serveri. Tieto informácie nie sú a nebudú predávané, prenajímané ani inak zdieľané s inými subjektmi inak ako udáva toto ujednanie. Výnimku tvoria len realizácia samotnej dopravy tovaru, kedy je potrebné uviesť základné osobné údaje pre doručenie objednaného tovaru. Osobné údaje, ktoré poskytujete pri objednaní slúži výhradne na úspešné vybavenie vašej požiadavky a doručenie tovaru. Zákazník má právo kedykoľvek požiadať o zrušenie a vymazanie jeho osobných údajov z našej databázy. Využívaním služieb internetového obchodu HOBBYPREDAJNA.SK zákazník súhlasí so zhromažďovaním údajov potrebných k nakupovaniu.

Společnost Igneus, s.r.o. je registrována jako zpracovatel osobních údajů pod č: 00038088

7) POPLATKY

Všetky ceny tovaru v internetovom obchode
HOBBYPREDAJNA.SK sú uvádzané vrátane poplatkov vyplývajúcich zo "Zákon o elektronickom odpadu" a "Autorský zákon". Žiadne ďalšie poplatky nie sú k vášmu nákupu už pripočítané. Ak je objednávka v hodnote pod 15 EUR a je na osobný odber na výdajnom mieste Uloženka.cz je účtovaný poplatok 1,5 EUR vr. DPH.

8) ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

Tieto obchodné podmienky sú platné pre všetky kúpne zmluvy uzatvárané medzi dodávateľom (firmou Igneus, s.r.o ako prevádzkovateľom internetového obchodu
HOBBYPREDAJNA.SK) a zákazníkom. Dodávateľ si vyhradzuje právo obchodné podmienky meniť. Zmenu podmienok vyhlási vhodným spôsobom na internetových stránkach najmenej 1 mesiac pred účinnosťou nových podmienok.

9) EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Konverzný kurz 1= 30,1260 Sk

REKLAMAČNÉ PODMIENKY

Reklamačné podmienky najdete tu: http://www.hobbypredajna.sk/reklamacie

ZPĚTNÝ HOVOR

Notice: Undefined index: send_message in /mnt/data/accounts/i/igneus2/data/www/hobbypredajna.sk/components/rightmenu.inc.php on line 15
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA

3M
A - interiéry Active
ACTIVER Hnojivá AgroBio Opava
AIRMAN Akuma
Podlahové žľaby ALCA Alcaplast
ALF Air Technology Allibert
Amazonas ANDREJ
ANERI APETIT
AQUA AQUASTAR
ARC Ardeca
Arrow ARTTEC
ASKINO ATC
BANQUET BANQUET ACASSA
BANQUET ACCASA BANQUET CRYSTAL
BANQUET CULINARIA Baumax
BECKFORD BEMETA
BESTA BIOCLEAN
BIOPROSPECT Náradie BLACK DECKER
BLOME Bond
BORCAM BORMIOLI
Náradie BOSCH BRILANZ
Svietidlá BRILONER BRUNOX
BTS BUMBLEBEE
Grily CADAC CAFdesign
CALME CAMRY
Carcommerce CAREX
Carvin CatGenie
Cattara Ceresit
Cersanit CETEA
Champion CleanMate
Colorlak Compass
COMSAFE CONE
CONE Cook King
CorniSun Curver
Dadka Vracov Daewon Bidets Co., Ltd
Detské svietidlá DALBER Dastech
Den Braven DENBRAVEN
Dimartino DIMENZA
DIRECTO Dolphin
DOMOSERVICE DOVRE
dpCraft Nábytok DŘEVOJAS
Drive DSPRO
DZ DRAŽICE EARLEX
ECHO EISL SANITAR
Elefant ELEKTROmaschinen
ELKOP ELNAS
Eltsen Enviom Pro
ESEO Excelent tool
Náradie Extol E–Coreco
FAAC FAKIR
FALA FARELEK
Faren Fargroup
Favorit Feng Shui Pictures
Náradie FERM FILSON
Sekery FISKARS FISSLER
Fktechnics Flobal
FONTE Formula 1
FORTUM FRESH Products USA
Fundix G 21
G21 GEBERIT
Geti Gio Style
GLATZ Gold Eagle
Goop Grilly Grand Hall
Grily Grand Hall GROSCO
GÜDE HANSA
Hansgrohe HAPPY GREEN
Happy Hop HAPPY LIFE
HAPPY-GREEN HAPPYGREEN
Health Land HealthLand
Heidrun Helpmation
HENKEL Heron
Farby HET HOPA
HOZELOCK HSFLAMINGO
Hutermann I.P.A.
Ideal Standard IDQ
inet-nábytek Infrasauny Grand De Luxe
INFRASAUNY KAPITÁN ISAN
ITALMIX IVAR CS
JARDIN Jiffy
JIKA JOKEY
JOY PARK JOYPARK
JUTA Kaldewei
KAPRO KEDAUNG
KEEEPER Kelsyus
Kenco Keramag
KERMI KETER
KGM Trade KIG
KINGJET KLUDI
KOLO KOPA
Kraftman KRESS
L-SPA La Siesta
LANDMANN - PEIGA Lanit Plast
Laufen LaVacio
LaVilla LEIFHEIT
LIFE TIME LIGHT ACTS
Svietidlá LIRIO LUCIFER
LUXOR LYBAR A.S.
MA-TECH Madal Bal
MAISON FORINE Makita
Marimex Svietidlá MASSIVE
Mata Maxx
MEDISANA MESTO
METRIE MINWA
Mitchell MODELIA
MSO Trade a.s. MSpa
NAREX Narex Bystřice
NAWALLA Neudorff
NIKIDO-SPA Kúpeľňové doplnky NIMCO
NIZZA NOVASERVIS
Noviko NOVUS
NUC Electronics Olsen Spa
Olsen – Spa Olsen-Spa
Omega OND
PAPIRNA MOUD PASABAHCE
PEDDY SHIELD PENSOFAL
Perro PERSOON
Plast Brno POWER TEC
POWERPLUS Pro Titanium Guss
PROCOS PROMA
PROTILE PURUS
Quixx Rájwellness
RAV Slezák RAVAK
Raycop Farby Remmers
RENGA Riho
RIV Roca
Roltechnik Rösler
Trezory Rottner ROYALEX
S.C. JOHNSON S.I.T.
SABYA Sana Products s.r.o.
SANIMAT SaniPro
Sanotechnik SANSWISS
SAPHO SCHELL
SCHELLENBERG SCHNEIDER SCHIRME
Seed Service Shark Ltd.
SHARKS SHELL
SHINDAIWA SIEPER
SIMAX Simfer
Sinclair Sit Joy
SKANTHERM SNAPPER
Váhy Soehnle SOL
SOLO SORG
SPOKAR SPORT WELL
SPORTWELL STANLEY
STAYER STEINEL
STENO Sterling
STHOR STINGRAY
SUPER VALUE Symbio-m
TECHNOLOGY TECTANE
TEIKO TEKA
TERMISIL TESA
Test-Rite TIPA
TONA Top Light
Topmax Topzářiče
TRAMONTINA Tribest
TRITON UFO
UKINOX Unikov
V-Garden VARO
VARO Belgium VCAS
VeGA Veito Thermowell
VELAMP Versachem
VETRO PLUS VETRO-PLUS
VETRO-PLUS a.s. VETROPLUS
VIEGA Viking
Vita-mix Corporation Volya LLC
VOPI VP POWER
WALLBETON WALMEC
WEIBANG WEIBANG Belgie
WELLIS WHITEBERRY
WinterFire WIRELI
WOFI WOLF-Garten
WOLFCRAFT Kosačky WORLD
Elektrické náradie WORX XTRA
YALE YATO
Yden YUJIN ROBOT
ZC ZRAJ