Nacházíte se na: Úvodní strana » Ručné náradie

Ručné náradie

V sekcii ručné náradie sa skrývajú maličkosti, ktoré potrebuje snáď každá domácnosť, kutil ale aj stavbár alebo remeselník.
 
Nájdete tu široký sortiment kladív, hasáky, hoblíkov, ručných píl a píliek, metrov, skrutkovačov - proste všetko to, potrebujete na bežnú údržbu a vylepšovanie vášho domova a záhrady.
 
Napríklad kladivá predávame iba značiek Extol a Stanley, pretože aj u takto obyčajné veci si chceme byť istí, že vám bude slúžiť dlho a svoju prácu odvedie kvalitne. Okrem štandardných kladív pre široké využitie ponúkame aj špeciálne kladivá pre práce murárske či pokrývačské.
 
Ak nechcete malé náradie kupovať po jednotlivých kusoch, objednajte si cenovo zvýhodnené sady náradia v rôznych veľkostiach - presne podľa vašej potreby - ktoré obsahujú všetko potrebné pre domáceho majstra alebo šikovného otecka či mamičku.
 
Váľa sa vám doma náradia niekde v kúte? Vyberte si v našej ponuke z takmer šesťdesiatich druhov kufrov a boxov pre ukladanie vašich pracovných pomôcok.Máme všetko od malých plastových organizérov a zásobníkov až po otvorené brašne pre profesionálov.
 
V sekcii ručné náradie nájdete aj podpovrchovej detektory, ručné detektory kovu a celú radu nivelačných prístrojov - optických i laserových.
 
Pre dokonalejšie vybavenie vašej dielne ponúkame zveráky - od štandardných až po modelárskej.


Vyberte podkategorii:

Notice: Undefined index: send_message in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/components/rightmenu.inc.php on line 15

Notice: Trying to access array offset on value of type int in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/include/utils.php on line 484
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÁ PONUKA