Nacházíte se na: Úvodní strana » Blog

Blog

 Vitajte na našom Blogu. Nájdete tu novinky v našom sortimente. Informácie o akčných produktoch a informácie čo nového máme skladom na predajni.

 

13.8.2011 Mobilné vírivky - NOVINKA

Luxus pre každého. Jednoduchá a rýchla stavba. Za pár minút môžete relaxovať. Séria Elegance je vyrobená z prvotriednej syntetickej kože. Vírivky pre 2-4 osoby. 115 vzduchových trysiek, pre upokojujúci zážitok. Elektronické ovládanie, filtrácie a mnoho doplnkov. Kompletná ponuka víriviek tu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.6.2011 Ventilátory s ionizérom - zdravé osvieženie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hľadáte osvieženie v teplých letných dňoch? V našej ponuke nájdete extrémne tiché a výkonné ventilátory UFO, ktoré vďaka ionizátoru zároveň pročišťiují vzduch. Osviežujúci účinok je okamžitý av miestnosti sa rozhostí príjemná atmosféra, aj keď vonku panujú tropické teploty. Vybrané modely majú zabudovaný aj zvlhčovač vzduchu. Na výber sú ventilátory panelové aj vrtuľové.

Ventilátory s ionizátorom UFO majú moderný design a veľmi jednoduché ovládanie. Funkcia ventilátora a ionizácie môžu prebiehať tak spoločne, tak aj samostatne.
Ióny sú atómy alebo molekuly, ktoré získali alebo stratili elektrón a vďaka tomu sú nabité energiou.
Pozitívne ióny (katióny) stratili elektrón a považujú sa za nezdravé. Nachádzajú sa v prachu, dymu a
ďalších toxických látkach.
Negatívne, zdravé ióny (anióny) získali elektrón a do veľkej miery prispievajú k telesnej rovnováhe,
energiu a celkovému zdraviu. Prirodzené zdravé ióny, známej aj ako "vzdušné vitamíny", vznikajú pri
prírodných javoch ako je blesk, vlnobitie, vodopády, ako aj pri pôsobení kozmických lúčov,
ultrafialovým žiarením Slnka alebo vďaka minerálom zemskej kôry.
Negatívne ióny:
pôsobí priaznivo na dýchacie ústrojenstvo a urýchľujú samočistenie pľúc,
podporujú tvorbu enzýmov ovplyvňujúcich pružnosť dýchacích ciest,
zmierňuje svalové napätie a telesnej únavy,
zvyšujú svalovú silu a ekonomiku svalovej práce,
priaznivo pôsobí na neurotikov a ľudí trpiacich poruchami spánku,
zrýchľujú hojenie rán a spálenín,
prispieva k zmierneniu únavy očí
pomáha k zníženiu krvného tlaku.
pomáha v liečbe astmu a depresie.
Ióny majú schopnosť naviazať sa na aerosóly, tj pevné alebo kvapalné látky v plynoch, rovnako tak
na čiastočky prachu. Stávajú sa ťažšími než okolitý vzduch a padajú dole. Ióny akumulujú baktérie a
mikróby a ničia ich elektrickým výbojom.
Vstup do sekcie Ventilátory tu.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.12.2010 Feng Shui obrazy

 

 

Feng Shui obraz prinesie úspech do vášho domova a kancelárie. Naše Feng Shui obrazy sú jedinečné umenie Feng Shui, ručne maľované čínskymi umelcami. Doba dodanie 3-4 týždne.

Čo je Feng Šuej? feng shui
je veľmi staré učenie o harmónii ľudského života, o vytvorenie šťastného domova aj pracovisko, učenia, ktoré môže našu západnú kultúru značne obohatiť a pomôže nám mnohé zo zložitých oblastí života pochopiť.

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

21.9.2010 Kvalitné české vodovodné batérie STENO so zárukou 5 rokov!

Vodovodné batérie STENO sú typickým príkladom, kedy výrobca nerobí kompromis medzi cenou a kvalitou. Vybrať si môžete do kuchyne batériu drezovú stojankovú alebo nástennú. V kúpeľni potom môžete dizajnovo zladiť tak batériu umývadlovú, tak aj sprchovou, vaňovú či bidetové. Užívateľsky veľmi pohodlné a bezpečné sú batérie termostatické.

Spoločnosť STENO sa zaoberá odborom VODO-TOPO už niekoľko rokov. Vodovodné batérie klasického i moderného dizajnu ponúka v širokom spektre vzorov. Vždy ale platí, že každý kus batérie je podrobený testovanie a zákazníkovi sú expedované vždy odskúšané a preverené modely. Záruka 5 rokov je toho dôkazom. Vďaka  efektívnym výrobným procesom a automatizáciu je možné aj špičkové  vodovodné batérie ponúkať za ceny, ktoré sú všetkým dostupné. Presvedčte sa sami. Ak si nebude s nákupom vedieť rady, kontaktujte náš zákaznícky servis.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7.10.2010 Siete proti hmyzu Schellenberg - elegantné riešenie!

 

Radi spíte pri otvorenom okne? Obťažuje Vás lietajúci hmyz v dome či byte? Chceli by ste zatočiť s komármi? Riešenie je jednoduché. Siete proti hmyzu od renomovanej nemeckej firmy Schellenberg ľahko prispôsobíte na všetky okná aj dvere. Okrem klasických sietí proti hmyzu do okien a dverí máme v ponuke tiež praktické samolepiace siete a závesy.

Firma Schellenberg je lídrom na trhu sietí proti hmyzu. Produktový rámec zahŕňa okrem klasických rámových sietí, ktorých konštrukcia je prispôsobená každému oknu alebo dverám, rovněýž aj siete samolepiace v klasických roliach, ktoré nevyžadujú inštaláciu rámu. Veľká pozornosť je venovaná tak dverným závěsůma bohatému príslušenstvo, ktoré uľahčia jednak inštaláciu sietí proti hmyzu, ale aj ich ďalšie používanie.
Výrobky sú označené veľmi zrozumiteľným návodom, nie je tak vôbec žiadny problém prispôsobiť si sieť vlastným potrebám a rozmerom dverí alebo okna.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

17.8.2010 Hojdacie siete a závesné kreslá - zábava i relaxácie.


Letné obdobie roka si bez výnimky spájame s dovolenkami a odpočinkom. Jednou z najpríjemnejších možností, ako relaxovať za krásneho slnečného počasia, ale iv prostredí Vašich domovov, je tráviť voľné chvíľky odpočinkom v hojdacích sieťach a závesných kreslách. Hojdacie siete napĺňajú každého, kto si do nich ľahne, dobrým pocitom. Niekto nechá svoje myšlienky ubiehať a sníva potrebné o dovolenke, mori, plážach a palmových hájoch, druhý si jednoducho ľahne a užíva si ničnerobenie.
 
BRAZÍLSKE hojdacie siete
 
Predtým sa používali ako posteľ, a preto sú aj také široké a pohodlné. Vešajú sa pútkami vo výške hlavy a vo vzdialenosti asi 3 metre, čo spôsobuje vyvesenie siete do hlbokého oblúku. To umožní, že si môžete ľahnúť nielen na dĺžku, ale aj diagonálne tak, aby chrbát zostal rovný. Táto technika ležania je taktiež bezpečnejšia nehrozí prevrátenie a vypadnutie zo siete. Pre tých, ktorí si zvykli na klasiku - siete s tyčami - je k dispozícii tiež ponuka týchto sietí, ktoré prekvapujú svojou stabilitou. Siete sú tkané na ručných krosnách a vyznačujú sa veľkou pevnosťou tkaniny.
    

TYPY SIETÍ
- Siete XXL obrích rozmerov s veľkou nosnosťou určené pre celú rodinu. Niekoľko typov vrátane prevedení s tyčami v pestrofarebných a prírodných prevedeniach (100% bavlna)
- Siete XL pre dvoch dospelých (100% bavlna), pestrofarebné
- Siete pre jednu osobu vr. prevedenie s tyčami, prírodné i pestrofarebné
- Siete pre turistiku s hmotnosťou od 0,3 kg (100% nylon) a nosnosťou 90 kg, ktoré je možné kombinovať s moskytiérou a stanovým prístreškom
- Siete z materiálov odolných pôsobenia UV-žiarenia a poveternostným podmienkam
- Siete pre väčšie deti zo 100% bavlny s nosnosťou do 40 kg. Možnosť voľného zavesenia, alebo umiestnenia do stojanu
- Kombinácia siete a kolísky pre deti do jedného roku veku sa stojany či bez, vyrobené z prírodných materiálov
 
Závesné kreslá
 
Závesná kreslá ponúkajú svojim užívateľom dostatok pohodlia a priestoru pre výdatnú relaxáciu či už na záhrade či v byte. Menšími rozmermi sa môžu stať alternatívou tam, kde nie je pre sieť dostatok miesta. Z dôvodu polohy, ktorá je bližšie k sedeniu než ležaniu, sú kreslá výhodnejšie pre osoby s menšou pohyblivosťou.
 
TYPY kresiel
 
- Jednoduchšie kreslá, ktorých tvar je vymedzený iba hornou kĺzavé tyčí a dokážu sa tak prispôsobiť telesným proporciám aj polohe sediaceho. Niekoľko prevedení zo 100% bavlny alebo materiálov odolných pôsobeniu UV-žiarenia a poveternostným podmienkam. Táto kreslá je možné doplniť podnožkou.
- Luxusnejšie prevedenie kresiel s niekoľkými rozpernými tyčami, podhlavníkom a podnožkou, ktorá prekvapí pohodlím, stabilitou a odolnosťou
- Detská kreslá, ktoré sú zmenšenými kópiami kresiel pre dospelých a lepšie tak zodpovedajú požiadavkám detí
 
PRÍSLUŠENSTVO

Ku všetkým typom sietí a kresiel sú na výber rôzne typy prvkov pre zavesenie od lán, cez háky až po pružiny. V mnohých prípadoch sa uplatňujú tiež špeciálne stojany pre zavesenie sietí a kresiel, ktoré Vás určite prekvapí svojou premyslenou konštrukciou. Stojany možné používať v exteriéri aj interiéri. Všetky typy stojanov možno pre ľahšie uskladnenie rozložiť.
 
DOPLNKY
 
Svoj odpočinok ešte môžete zhodnotiť, pokiaľ sa rozhodnete pre niektoré z nasledujúcich doplnkov: vankúše vo farbe siete či kresla, deky, piknikové deky, moskytiéry, atď
 
ŠATKY NA NOSENIE DETÍ
 
V našich zemepisných šírkach sa môže zdať, že sú niečím novým, avšak nie je tomu tak. Už po stáročia sú používané pre nosenie detí napríklad v Latinskej Amerike alebo Indiu. Ponúkajú rôzne možnosti spôsobov viazania a tým vytvorenie rôznych polôh na nosenie dieťaťa. I šatky sa ale zdokonaľujú, a tak je možné vybrať aj také typy, ktoré sa upevňujú prackami a nie viazaním uzlov, čo celý proces prípravy zjednodušuje a urýchľuje.
Nosenie detí týmto spôsobom prináša hneď niekoľko výhod ako pre mamičku (alebo i otecka) tak pre dieťatko, napr sú pre oba pohodlné a bezpečné, v šatke je dieťa priamo na tele svojej matky, cíti jej teplo, vôňu, počuje jej hlas, dych i tlkot jej srdca a tým sa cíti bezpečne. Dieťa je prirodzene Kývanie pohyby matky tak, ako tomu bolo pred jeho narodením a matka s ním komunikuje omnoho viac, než keď leží v kočíku. Tým sa tvorí pevné puto medzi matkou a dieťaťom. Nosené deti bývajú sebavedomejšie a otvorenejšie, nemávajú problémy s komunikáciou a sú vyrovnanejšie. Šatky sú vyrábané výhradne z nezávadných prírodných materiálov. Nosenie detí týmto spôsobom nijako negatívne neovplyvňuje zdravý vývoj dieťaťa a je dôkladne preverené mnohými stáročiami, keď ho využívali naši predkovia. Možno ich použiť od narodenia až do doby kým dieťa unesiete.
ÚDRŽBA
Hojdacie siete, závesné kreslá a detské produkty perieme na 30 ° C v ruke. Po praní rovnako ako po daždi látkové a drevené časti dôkladne vysušte. Výrobky skladujte v suchom prostredí, aby neplesnivěly. Konkrétne pokyny sú uvedené pri jednotlivých výrobkov.


VÝROBNÉ PROCES hojdacej sieti A ZÁVESNÝCH kresiel
 
Ručne tkané vystuženie u sietí i kresiel
Extra silná laná, aby ich nič nemohlo roztrhať.
Obzvlášť stabilné prišitie v mieste prechodu na zavesenie, pretože tento je najcitlivejším miestom.
Vysoký počet vlákien a sila tkáčskeho stavu určujú hrúbku siete a tým aj jej stabilitu.
Vynakladáme mnoho prostriedkov na výber správnych bavlnených vlákien a na laboratórne testy: garantujeme nezávadné farby.
Ručne spracované posilnenie pútok proti predratiu.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

19.5.2010 -  Autorizované sevisní a montážne centrum sanitárneho zariadenia
Ponúkame kompletný servis a odbornú montáž pre sortiment sanity. 

Ceny:

bazén SPA.....................................................160 EUR

sprchový kút rámový........................................72 EUR

sprchový kút bezrámový.................................112 EUR
masažna vaňa................................................140 EUR

masažny box..................................................140 EUR

parný box........................................................168 EUR

box nad 140 cm............................................. 208 EUR

sauna..............................................................100 EUR

montažna sada...............................................22,4 EUR

doprava.....................................................0,24 EUR/km

 

Všetky ceny s DPH

Koncová cena bude upresnená pracovníkom zák. servisu.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.4.2010 - Bazény

Doprajte si na záhrade skvelé osvieženie, doprajte si vlastný bazén na Vašej záhrade. Bazény Intex ponúkame v niekoľkých rôznych veľkostiach a cenových kategóriách, vyberie si naozaj každý. K dispozícii je tiež široké spektrum doplnkov - solárne sprchy, solárny ohrev, filtrácia, bazénové schodíky, bazénová chémia, čistiace sady alebo krycie plachty. Kompletný sortiment.


 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.4.2010 - Grily

Plynové grily a vonkajšie kuchyne amerického výrobcu Grand Hall sú špičkou v odbore záhradného grilovania a vonkajšieho varenia. Pestrá ponuka grilov je priamou konkurenciou u nás známym plynovým grilom Weber. Grand Hall reprezentuje kvalitné produkty s tradíciou. Lahôdky pripravené na griloch Grand Hall budú ešte chutnejšie a zdravšie. Vyskúšajte!

Americká značka Grand Hall je tradičným výrobcom špičkovej grilovacej techniky. V Amerike je grilovanie a domáce barbeque veľmi obľúbenou zábavou a Američania ju dokázali priviesť k dokonalosti. V drvivej väčšine výsledok závisí najmä na použitej technike a práve tu hrá značka Grand Hall prim Dôraz na kvalitu spracovania, ergonómiu a užívateľskú prívetivosť sa stala mottom celej značky. Grily sú veľmi starostlivo testované a spĺňajú i veľmi náročné požiadavky odborníkov v odbore gastronómie. Ku grilom Grand Hall je možné prikúpiť aj radu značkového príslušenstva. 
  
História spoločnosti Grand Hall: 
1976 - založenie spoločnosti 
1985 - zákaznícke stredisko, sklady a distribučné centrum otvorené v USA 
2005 - Pobočka Grand Hall Europe začala činnosť v Holandsku 
História Grand Hall Europe: 
2005 - Grand Hall produkty boli predstavené na veľtrhu Spoga 
2006 - Grand Hall výrobky sú v predaji vo viac ako 20 krajinách 
2006 - bolo otvorené Grand Hall štúdio v Holandsku 
2007 - séria X-Serie navrhnutá štúdiom Porsche Design a vyrobená Porsche Engineering Group GmbH bola predstavená verejnosti 
2007 - Grand Hall výrobky boli prezentované na výstavách Spoga v Kolíne nad Rýnom, Maison a Objet v Paríži, Glee v Birminghame a Sun v Rimini 
2008 - Francúzska firma SIFAS otvorila Grand Hall showroom neďaleko Louvru v Paríži 
2009 - Grand Hall v ČR

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


1.4.2010 - Skleníky VENUS a MERKUR

Vaše pestovateľské úspechy budú ešte výraznejšie s modernými skleníky VENUS a MERKUR z produkcie firmy Lanit Plast. Skleníky sú vyrobené z moderných materiálov, ktoré zaručujú dlhoročnú trvanlivosť. Ponúkame záruku 15 rokov na hliníkovú konštrukciu a 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátového presklenia krupobitím. Skleníky a parníky v našej ponuke sa vyznačujú dlhou životnosťou a osvedčenou konštrukciou. Vybrať si môžete medzi verziami na podmurovku alebo na základňu, pričom zákldna je v cene výrobku. Ku skleníkov je možné dokúpiť celý rad doplnkov, od poličiek a regálov až po automaticky vetraná ventilačné okienka.

Konštrukcia je vyrobená z eloxovaných hliníkových líšt, nepodlieha korózii a nevyžaduje údržbu ochrannými nátermi. Presklenia je z polykarbonátových dosiek s hrúbkou 4 mm, s priepustnosťou svetla 80%. Tento moderný a praktický materiál je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu. Štruktúra dutiniek vo vnútri dosiek zabezpečuje rovnomerný rozptyl svetla vnútri skleníka a vytvára tak ideálne prostredie pre rast rastlín.

Celú ponuku si môžete prezrieť na: https:////www.hobbypredajna.sk/zahrada/skleniky/

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


5.03.2010 - Agro chémia

Jar klope na dvere. Máme pre vás pripravený kompletný sortiment AGRO chémie. Produkty agro chémie sú veľmi užitočnými pomocníkmi v boji proti škodcom a chorobám, ktoré napádajú naše záhrady a dokážu často zmariť pestovateľské úsilie. Zo zoznamu jednoducho vyberte rastlinu, ktoré sa bude ošetrenie týkať, následne sa Vám zobrazí najbežnejšie choroby a škodcami. Kompletný sortiment tu.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


3.3.2010 - Masážne boxy a parné kúpele

&l

ZPĚTNÝ HOVOR

Notice: Undefined index: send_message in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/components/rightmenu.inc.php on line 15
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÍ NABÍDKA

3M A - interiéry
Active ACTIVER
Hnojivá AgroBio Opava AIRMAN
Akuma Podlahové žľaby ALCA
Alcaplast ALF Air Technology
Allibert Amazonas
ANDREJ ANERI
APETIT AQUA
AQUASTAR ARC
Ardeca Arrow
ARTTEC ASKINO
ATC BANQUET
BANQUET ACASSA BANQUET ACCASA
BANQUET CRYSTAL BANQUET CULINARIA
Baumax BECKFORD
BEMETA BESTA
BIOCLEAN BIOPROSPECT
Náradie BLACK DECKER BLOME
Bond BORCAM
BORMIOLI Náradie BOSCH
BRILANZ Svietidlá BRILONER
BRUNOX BTS
BUMBLEBEE Grily CADAC
CAFdesign CALME
CAMRY Carcommerce
CAREX Carvin
CatGenie Cattara
Ceresit Cersanit
CETEA Champion
CleanMate Colorlak
Compass COMSAFE
CONE CONE
Cook King CorniSun
Curver Dadka Vracov
Daewon Bidets Co., Ltd Detské svietidlá DALBER
Dastech Den Braven
DENBRAVEN Dimartino
DIMENZA DIRECTO
Dolphin DOMOSERVICE
DOVRE dpCraft
Nábytok DŘEVOJAS Drive
DSPRO DZ DRAŽICE
EARLEX ECHO
EISL SANITAR Elefant
ELEKTROmaschinen ELKOP
ELNAS Eltsen
Enviom Pro ESEO
Excelent tool Náradie Extol
E–Coreco FAAC
FAKIR FALA
FARELEK Faren
Fargroup Favorit
Feng Shui Pictures Náradie FERM
FILSON Sekery FISKARS
FISSLER Fktechnics
Flobal FONTE
Formula 1 FORTUM
FRESH Products USA Fundix
G 21 G21
GEBERIT Geti
Gio Style GLATZ
Gold Eagle Goop
Grilly Grand Hall Grily Grand Hall
GROSCO GÜDE
HANSA Hansgrohe
HAPPY GREEN Happy Hop
HAPPY LIFE HAPPY-GREEN
HAPPYGREEN Health Land
HealthLand Heidrun
Helpmation HENKEL
Heron Farby HET
HOPA HOZELOCK
HSFLAMINGO Hutermann
I.P.A. Ideal Standard
IDQ inet-nábytek
Infrasauny Grand De Luxe INFRASAUNY KAPITÁN
ISAN ITALMIX
IVAR CS JARDIN
Jiffy JIKA
JOKEY JOY PARK
JOYPARK JUTA
Kaldewei KAPRO
KEDAUNG KEEEPER
Kelsyus Kenco
Keramag KERMI
KETER KGM Trade
KIG KINGJET
KLUDI KOLO
KOPA Kraftman
KRESS L-SPA
La Siesta LANDMANN - PEIGA
Lanit Plast Laufen
LaVilla LEIFHEIT
LIFE TIME LIGHT ACTS
Svietidlá LIRIO LUCIFER
LUXOR LYBAR A.S.
MA-TECH Madal Bal
MAISON FORINE Makita
Marimex Svietidlá MASSIVE
Mata Maxx
MEDISANA MESTO
METRIE MINWA
Mitchell MODELIA
MSO Trade a.s. MSpa
NAREX Narex Bystřice
NAWALLA Neudorff
NIKIDO-SPA Kúpeľňové doplnky NIMCO
NIZZA NOVASERVIS
Noviko NOVUS
NUC Electronics Olsen Spa
Olsen – Spa Olsen-Spa
Omega OND
PAPIRNA MOUD PASABAHCE
PEDDY SHIELD PENSOFAL
Perro PERSOON
Plast Brno POWER TEC
POWERPLUS Pro Titanium Guss
PROCOS PROMA
PROTILE PURUS
Quixx Rájwellness
RAV Slezák RAVAK
Raycop Farby Remmers
RENGA Riho
RIV Roca
Roltechnik Rösler
Trezory Rottner ROYALEX
S.C. JOHNSON S.I.T.
SABYA Sana Products s.r.o.
SANIMAT SaniPro
Sanotechnik SANSWISS
SAPHO SCHELL
SCHELLENBERG SCHNEIDER SCHIRME
Seed Service Shark Ltd.
SHARKS SHELL
SHINDAIWA SIEPER
SIMAX Simfer
Sinclair Sit Joy
SKANTHERM SNAPPER
Váhy Soehnle SOL
SOLO SORG
SPOKAR SPORT WELL
SPORTWELL STANLEY
STAYER STEINEL
STENO Sterling
STHOR STINGRAY
SUPER VALUE Symbio-m
TECHNOLOGY TECTANE
TEIKO TEKA
TERMISIL TESA
Test-Rite TIPA
TONA Top Light
Topmax Topzářiče
TRAMONTINA Tribest
TRITON UFO
UKINOX Unikov
V-Garden VARO
VARO Belgium VCAS
VeGA Veito Thermowell
VELAMP Versachem
VETRO PLUS VETRO-PLUS
VETRO-PLUS a.s. VETROPLUS
VIEGA Viking
Vita-mix Corporation Volya LLC
VOPI VP POWER
WALLBETON WALMEC
WEIBANG WEIBANG Belgie
WELLIS WHITEBERRY
WinterFire WIRELI
WOFI WOLF-Garten
WOLFCRAFT Kosačky WORLD
Elektrické náradie WORX XTRA
YALE YATO
Yden YUJIN ROBOT
ZC ZRAJ