Nacházíte se na: Úvodní strana » Dielňa a garáž

Dielňa a garáž

V tejto kategórii nájdete všetko, čo by ste mohli vo svojej garáži alebo dielni potrebovať. Základom každej dielne by mal byť pracovný stôl či pracoviska.Vyskúšajte z našej ponuky napríklad bezpečný a úderuodolný stôl Master Cut 1000 s pozinkovanou pracovnou doskou, ktorý je vhodný k všetkým dielenským prácam.Dá sa ľahko skladať a je vhodný pre všetky priamočiare a kotúčové píly do max hĺbky rezu 66mm alebo vrchný frézy v spojení s frézovacie zarážkou.
 
Keď už máte stôl, určite sa vám bude hodiť nejaký odkladací priestor - vo stiesnené dielni sú ideálne závesné lišty a držiaky náradia.
 
V našej ponuke je tiež celá rada rebríkov, pracovných podstavcov alebo stojanov - napríklad pre uchytenie vŕtačky, uhlové brúsky alebo pokosové píly.
 
V prípade, že v dielni nemáte zavedenú elektriku, vyberte si z našej ponuky elektrocentrál s výkonom a palivovou nádržou podľa vašich predstáv a požiadaviek.
 
V rámci zvýšenia bezpečnosti by každá dielňa mala byť vybavená lekárničkou a hasiacim prístrojom - tie, ktoré nájdete v našom virtuálnom hobbymarketoch sú plne certifikované, vrátane revízie a dajú sa zakúpiť s praktickými držiakmi na stenu.
 
Po dokončení práce na upratovanie radi využijete niektorý z našich technických dielenských vysávačov


Vyberte podkategorii:

Notice: Undefined index: send_message in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/components/rightmenu.inc.php on line 15

Notice: Trying to access array offset on value of type int in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/include/utils.php on line 484
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÁ PONUKA