Nacházíte se na: Úvodní strana » Elektrické náradie

Elektrické náradie

Potrebujete rezať, vŕtať, skrutkovať, preťahovať, miešať alebo zvárať? Ktorýkoľvek z nástrojov, čo niečo z toho vie, a ide zapojiť do elektriny nájdete v našom virtuálnom hobbymarketu.


Vyberte si zo širokej ponuky vŕtačiek - máme všetky druhy - od veľkých vŕtacích a búracích kladív, cez klasické vŕtačky - príklepové, bez príklepu alebo stojanové - až po praktické aku vŕtačky kvalitných výrobcov ako sú Black & Decker, Powerplus alebo Bosch.


Ak chcete rezať, ponúkame vám pokosové a kotúčové, ale aj stolný kotúčové píly rôznych veľkostí.
Vašej stavbu vybavíme sortimentom miešačiek a elektrických miešadiel, pre montovanie sadrokartónu máme špeciálnu uťahovačka a skrutkovače. Domáci kutilovia iste ocenia radu produktov pre jemnú prácu - spájky, leštičky, sponkovačky alebo striekacie či lepiaca pištoľe.
Okrem klasického a bežne používaného elektrického náradia ponúkame aj špeciálne nástroje, ako sú napríklad lamelovacia a drážkovacie frézy či elektrické kartušové vytláčanie pištole.


Ku všetkým výrobkom dodávame celý rad príslušenstva a náhradných dielov. Ak nemáte vhodnú násadu na skrutkovač, kúpte si u nás upínacie adaptér, pre vašu vŕtačka tu zoženiete náhradnú batériu alebo nabíjací adaptér (nabíjačka). Pre vaše píly máme nové reťaze, vodiace lišty alebo kotúča.

 


Vyberte podkategorii:

Notice: Undefined index: send_message in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/components/rightmenu.inc.php on line 15

Notice: Trying to access array offset on value of type int in /mnt/data/accounts/i/igneus1/data/www/hobbypredajna.sk/include/utils.php on line 484
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:

AKČNÁ PONUKA